Tiara Books Forum
ИндексРегистрирайте сеВход

Ново правило
относно конкурсите!
Моля, запознайте се с него!

ТУК

Poll
Джош vs. Дрю
Джош
44%
 44% [ 4 ]
Дрю
56%
 56% [ 5 ]
Общо гласове : 9
Очаквайте

Спечелете я
ТУК

Напиши ревю на
 любимата си книга
Top posting users this month
Шансове
В случай че участват в конкурса
следните участница
печелят допълнителни шансове,
както следва:

biliana_911
5 шанса
pav_st
1 шанс
mi666i
7 шанса
Paris_love
6 шанса
Alice_Raven
7 шанса
carissima
1 шанс
Topcho
7 шанса
stasi
1 шанс
iveto_81
3 шанса

Share|

Великолепно (книга 1)

Предишната тема Следващата тема Go down
СъобщениеАвтор
ПисанеЗаглавие: Великолепно (книга 1) Чет Ное 24, 2011 8:21 pm

Великолепно

Книга Първа

Автор: Джулия Куин
Обем: 500 стр.
Формат: 10.50x17.00
Цена: 12 лв.

Има две неща, които всички знаят за АЛЕКСАНДЪР РИДЖЛИ. Първо, той е херцог Ашбърн и второ – няма абсолютно никакво намерение да се ожени скоро… Усърдната му борба срещу брачните окови продължава до деня, в който една червенокоса американка се хвърля пред устремена карета, за да спаси живота на малкия му племенник. Тя е умна и забавна, принципна и смела, за разлика от всички неомъжени лондонски дами, твърдо решени да се превърнат в новата херцогиня Ашбърн. Но също така и напълно неподходяща за херцог с благороден произход… освен ако не е точно тази, за която се представя.
Американската наследница ЕМА ДЪНСТЪР е заобиколена от англичани, но не възнамерява да се омъжи за никого от тях, въпреки съгласието си да участва в лондонския сезон. Когато тя се измъква от къщата на братовчедите си, преоблечена като кухненска прислужница, всичко, което иска, е една последна глътка анонимност преди дебюта ù в обществото. Никога не си e представяла, че ще попадне в ръцете на опасно красив херцог… всяка нова среща, с когото ще разпалва пламъка на страстта в нея. Но истинската любов има склонност да разцъфва точно когато най-малко я очакват, а желанието успява да разтопи дори и най-непреклонните сърца.
Gabrielle
Admin
Admin

Zodiac : Leo

Брой мнения : 967

Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Нед Яну 08, 2012 10:49 pm

Абсолютно страхотна книга. Супер стилна и издържана, сякаш е издавана на запад, а не в България. Хареса ми сюжета, главните, превода, корицата, всичко - великолепна като името си!
Lady_ Penelope
Глобален модератор
Глобален модератор

Zodiac : Scorpio

Брой мнения : 290

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Нед Яну 08, 2012 11:01 pm

Интересна е. Все още я чета.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Пон Яну 09, 2012 2:35 am

Книгата е уникално яка! Отдавна не беше издаван у нас такъв страхотен исторически роман, просто ме остави без думи, страшно много ми хареса! Главните герои са големи образи, съсипах се от смях с тях. Историята е толкова свежа и приятна, че те кара да се усмихваш през цялото време докато четеш. Има много динамика и неповторим хумор. Въобще не бях чувала за тази писателка, грабна ме сладурският начин, по който изглежда книгата, но точно за няколко часа след като я прочетох, се превърна в една от любимите ми авторки. Имам страхотни очаквания и за останалите книги от поредицата и нямам никакво търпение да им дойде редът. Надявам се и там авторката да спомене нещо за Алекс и Ема I love you и да видим дали детенцето е с морковеночервена или черна коса Very Happy Приятно четене на всички!
Bow Doll
Потребител
Потребител

Брой мнения : 21
ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Пон Яну 09, 2012 6:21 pm

Много добра книга, според скрамнота ми мнение. Забавна е, без да ти се натрапват някакви дразнители, или да има кой знае какви драми, въпреки че в един момент ми беше жал за главната, но нещата се оправиха доста бързо, за моя радост. Искрено му съчувствах на Алекс, на това му викат да те направят на див , крив и щастлив. С нетърпение чакам следващите книги, за да видя какво им е спретнала авторката на Бел и Дънфорт и дали Ема и Алекс ще имат морковче в мъжки или в женски род.
flo12
Потребител
Потребител

Брой мнения : 47
ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Съб Яну 14, 2012 11:22 am

Страхотна е книжката. Толкова е забавна и героите са толкова сладки. Чакам с нетърпение втората.
Sunsine
Потребител
Потребител

Брой мнения : 20
ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Вто Фев 07, 2012 7:16 pm

Научих и за издателството и за авторката едновременно - именно от тази книга. Издателството ме очарова напълно, а стилът на авторката ме зариби тотално по поредицата, даже мисля да започна да чета и други нейни книги щом матурите са свършили /12 - ти клас съм/. Толкова хумор и авантюристичен дух не бях срещала в никоя книга, нито героиня. Главната героиня и главния герой са просто родени един за друг. Ужасно много ми хареса като идея и като пресъздаване. Чакам с нетърпение другите книжки.
cold_lady_
Победители
Победители

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Сря Апр 11, 2012 10:24 am

Невероятна книга! Беше мигновена любов, обожавам я книгата и начина на писане на авторката. Невероятна поредица, и страхотно начало от Тиара. С нетърпение чакам следваща книга - Среднощен танц, а път ако от издателството започнат да превеждат още някоя поредица на Джулия Куин ще е просто великолепно. Razz
Ellie.
Wannabe
Wannabe

Брой мнения : 137

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Сря Май 30, 2012 6:26 pm

Не мога да дочкам лятната ваканция да си я купя,да му се ненавиди и училището Very Happy Книжката 100% ще ми стане любима Very Happy
miish
Потребител
Потребител

Zodiac : Sagittarius

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Чет Май 31, 2012 3:02 pm

Чудесна книжка! Почнах я единия ден и почти не спах докато не я прочетох на другия ден. Smile С голям интерес очаквам следващата книга!
viktoriq_stoqnova
Потребител
Потребител

Zodiac : Taurus

Брой мнения : 39

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Нед Юни 03, 2012 2:31 pm

Книгата абсолютно оправдава заглавието си! Адмирации към издателството за страхотния избор!
TraYkovA
Newbie
Newbie

Zodiac : Cancer

Брой мнения : 81

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Нед Фев 03, 2013 12:11 am

Много весела и приятна книжка! Както спомена някой в по-горните коментари, е едновременно забавна, ненатрапчива и заинтригуваща. Чете се бързо и на човек му е лесно да съпреживява на главните герои. Ема и Алекс бяха големи сладури (но аз на Алекс така и не можах да съчувствам, особено в някои моменти Very Happy) и нямам търпение да прочета повече за Дънфорт
Topcho
Победители
Победители

Zodiac : Aquarius

Брой мнения : 408

http://topchochanbooks.blogspot.com/
ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Чет Апр 11, 2013 1:49 pm

Една от много любимите ми книги на една от много любимите ми авторки.Корицата е изцяло подходяща за съдържанието. Формата е интересен и удобен. Който харесва авторката не трябва да пропуска тази книга.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Чет Апр 11, 2013 3:10 pm

За мен няма значение формата просто го коментирам, защото тази беше една от първите ми книги с такъв. Нещо ново и различно. Радвам се ,че сме на едно мнение относно съдържанието.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Пет Апр 12, 2013 3:28 pm

Много ми хареса книгата. Стилът ми сдтана любим.Ставам фен на авторката. Дано и другите нейни книги да са такива.
dariq
Победители
Победители

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Съб Апр 13, 2013 6:30 pm

Книгата е уникална. Много, много ми харесва смях се отначалото до края.
stasi
Reviewer
Reviewer

Брой мнения : 1004

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Нед Авг 25, 2013 12:19 pm

Оле много ми хареса.Невероятна книга.До този момент само една книга на тази авторка не ми е допаднала.
juliq
Победители
Победители

Брой мнения : 22

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Сря Дек 04, 2013 11:41 pm

И тази книга нямам търпение да си взема, защото поредицата изглежда доста интересна Smile
KaPaMeJI
Потребител
Потребител

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Съб Май 31, 2014 10:24 pm

Adore Любимата ми книга.Абсолютно я препоръчвам на всички които не са я чели още.Няма да съжалявате.Невероятно забавна история.
paloma_g
Wannabe
Wannabe

Брой мнения : 163

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Вто Юни 17, 2014 2:38 pm

Току-що я дочетох, след като снощи до последно не се отделих от нея и мога да кажа, че великолепно напълно приляга като епитет за тази книга! Книгата е наистина много хубава, с завладяващ и интересен сюжет, изпълнен с много забавни ситуации, породени от двамата герои - Алекс и Ема. Това момиче от "Колониите" определено ми дойде като глътка чист въздух в префърцунения аристократичен свят на висшето общество. Алекс е типичният завладяващ мъж, който няма как да не се хареса на читателките на книгата от женски пол. Второстепенните герои също ми бяха интересни, особено "книжния плъх" братовчедката на Ема, която е не по-малко лудичка от нея ^^
Наистина "Великолепно" не е нищо по-малко от великолепно четиво!
darina112
Победители
Победители

Брой мнения : 105

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Сря Юни 18, 2014 9:33 am

Наистина великолепна книга - след като я прочетох веднъж, не можеш да си отлепя ръцете от нея... А относно формата - за четене в градския транспорт и за слагане в багаж е идеална! Препоръчвам я горещо и мисля да си я препрочета отново тези дни!
pirate girl
Победители
Победители

Брой мнения : 81

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Сря Юни 18, 2014 7:22 pm

Книгата е невероятна! Много ми харесва как е представена Ема - забавна, с чувство за хумор, винаги готова за приключения, изобщооо .... "горкия" Алекс просто няма шанс  Laughing .
tesadia
Best User
Best User

Брой мнения : 134

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Сря Сеп 10, 2014 4:09 pm

Страхотна книга. Алекс и Ема са много сладка двойка. Джулия е една от любимите ми авторки, а тази е една от любимите ми нейни поредици.
biliana_911
Победители
Победители

Zodiac : Virgo

Брой мнения : 449

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1) Съб Дек 12, 2015 8:51 pm

Това е първия исторически роман, който прочетох от Тиара. Поредицата на Джулия прави много силен старт със "Великолепно". Останах запленена от Ема и Алекс. Авторката ни е представила едни изключителни персонажи. Няма как да не се влюбите от тях още с първите редове. 

Горещо я препоръчвам на тези от вас, които не сте я чели.
Alice_Raven
Модератор
Модератор

Zodiac : Gemini

Брой мнения : 700

ПисанеЗаглавие: Re: Великолепно (книга 1)

Sponsored content

Великолепно (книга 1)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1