Tiara Books Forum
ИндексРегистрирайте сеВход

Ново правило
относно конкурсите!
Моля, запознайте се с него!

ТУК

Poll
Джош vs. Дрю
Джош
44%
 44% [ 4 ]
Дрю
56%
 56% [ 5 ]
Общо гласове : 9
Очаквайте

Спечелете я
ТУК

Напиши ревю на
 любимата си книга
Top posting users this month
Шансове
В случай че участват в конкурса
следните участница
печелят допълнителни шансове,
както следва:

biliana_911
5 шанса
pav_st
1 шанс
mi666i
7 шанса
Paris_love
6 шанса
Alice_Raven
7 шанса
carissima
1 шанс
Topcho
7 шанса
stasi
1 шанс
iveto_81
3 шанса

Share|

Разкриването на Атлантида (Воините на Посейдон #4)

Предишната тема Следващата тема Go down
СъобщениеАвтор
ПисанеЗаглавие: Разкриването на Атлантида (Воините на Посейдон #4) Чет Юни 05, 2014 3:32 pm

Книга четвърта
Обем: 416 стр.
Цена: 11,99 лв

Откъс

Преди единадесет хиляди години воините на Посейдон дали клетва да бранят човешкия род от онези, които дебнат през нощта. Но когато жена с древна дарба се осмелява да претендира за сърцето на един от най-свирепите воини на бога на моретата, светът, който познават, се изправя на кръстопът между желанието и мрака...
Белязан воин…
Алексий оцелява след две години, изпълнени с неописуемо мъчение в ръцете на богинята на вампирите. Сега обаче му е наредено да се съюзи с красива жена войн и да изпълни най-опасната мисия в живота си: да върне в Атлантида свещен скъпоценен камък, познат като Проклятието на вампирите. Без него Атлантида не може да се възроди над повърхността и да заеме полагащото ѝ се място. Но когато злото го заплашва, какво ще последва Алексий – дълга или сърцето си?
Потомка на богинята Диана...
Грейс е част от бунта срещу вампирите и шифтърите, които се опиват да превземат света ѝ. Тя и лъкът ѝ са смъртоносни, защото, когато се прицели, никога не пропуска мишената. Но внезапно вниманието ѝ е привлечено от един наранен атлантски воин, който вижда в нея оръжие, а не жената, която е.
Когато хиляди животи са изложени на риск, дали страстта ще надделее, или целта ѝ ще бъде достигната?
Щом два свята се сблъскат… Атлантида ще се разкрие.
Gabrielle
Admin
Admin

Zodiac : Leo

Брой мнения : 967

Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Разкриването на Атлантида (Воините на Посейдон #4) Сря Дек 03, 2014 12:13 pm

Добавени са официалното резюме и корица, както и откъс от книгата.

Лично аз нямам търпение, Алексий е любимецът ми от поредицата до тук, какво да се прави, много ме влечат такива белязани като него герой. Корицата е страхотна.
Lady_ Penelope
Глобален модератор
Глобален модератор

Zodiac : Scorpio

Брой мнения : 290

ПисанеЗаглавие: Re: Разкриването на Атлантида (Воините на Посейдон #4) Сря Дек 03, 2014 7:59 pm

Аз отскоро започнах поредицата и много ми харесва, нямам търпение за тази книга и се надявам другите също да ги преведат скоро.
kalina04
Потребител
Потребител

Zodiac : Gemini

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Разкриването на Атлантида (Воините на Посейдон #4) Вто Яну 27, 2015 5:22 pm

Преди няколко дни завърших книгата и съм все още зашеметена. Както останалите си сестрички е зашеметяваща и невероятна. Поредната перфектна история излязла из под вещите ръчички на Алиса Дей. Определено се нарежда сред любимите ми книги, които ще прочета и втори и трети път. Много ми хареса това, че освен с вече известните ни шейпшифтъри авторката ни запознава дори и съвсем бегло и със света на Фае. Дано в следващите истории да научим и малко повече за тях, защото лично за мен са много интересни и бих искала да разбера дали са толкова безчуствени и пресметливи. Както са изборазени в почти всички истории които съм чела досега свързани с тях.
stasi
Reviewer
Reviewer

Zodiac : Cancer

Брой мнения : 1004

ПисанеЗаглавие: Re: Разкриването на Атлантида (Воините на Посейдон #4) Нед Апр 19, 2015 10:44 pm

Преди няколко дни и аз я завърших. Като цяло ми хареса, но повече беше наблегнато на войната с шейпшифтърите отколкото на любовната история. Не, че не ми беше интересно, но бих предпочела да е обратно. Много ми хареса частта с бала и фае. Беше нещо ново за поредицата и определено интересно. Хареса ми момента, когато Алексий имаше възможност да махне белезите си, но въпреки това реши да остане с тях. Невероятен момент. Книгата беше страхотна.
biliana_911
Победители
Победители

Zodiac : Virgo

Брой мнения : 449

ПисанеЗаглавие: Re: Разкриването на Атлантида (Воините на Посейдон #4) Нед Окт 04, 2015 11:45 pm

Определено ми бе интересно да прочета книгата и историята на Алексий и Грейс. Тази книга също много ми хареса заради разликите, които открих. Допадна ми и темпото, с което се развиваше.
Stone Heart
Потребител
Потребител

Zodiac : Pisces

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Разкриването на Атлантида (Воините на Посейдон #4)

Sponsored content

Разкриването на Атлантида (Воините на Посейдон #4)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

Similar topics

-
ť Воините на Посейдонť "Изкуплението на Атлантида" ("Воините на Посейдон" #5) - ревюť Експедиция Атлантидаť Атлантидаť Победителят от "Пробуждането на Атлантида"!
Страница 1 от 1