Tiara Books Forum
ИндексРегистрирайте сеВход

Ново правило
относно конкурсите!
Моля, запознайте се с него!

ТУК

Poll
Джош vs. Дрю
Джош
44%
 44% [ 4 ]
Дрю
56%
 56% [ 5 ]
Общо гласове : 9
Очаквайте

Спечелете я
ТУК

Напиши ревю на
 любимата си книга
Top posting users this month
Шансове
В случай че участват в конкурса
следните участница
печелят допълнителни шансове,
както следва:

biliana_911
5 шанса
pav_st
1 шанс
mi666i
7 шанса
Paris_love
6 шанса
Alice_Raven
7 шанса
carissima
1 шанс
Topcho
7 шанса
stasi
1 шанс
iveto_81
3 шанса

Share|

Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5)

Предишната тема Следващата тема Go down
СъобщениеАвтор
ПисанеЗаглавие: Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5) Чет Юни 05, 2014 3:34 pm

Книга пета
Обем: 496 стр.
Цена: 11,99 лв

Откъс

Воините на Посейдон са научили, че борбата за защита на човечеството води до неочаквани врагове... и съюзници. Но няма нищо по-неочаквано от връзката между прокълнат атлантски воин и една жена, чиито сетива улавят всяка лъжа...

Воинът без емоции…
Обречен от Посейдон преди хилядолетия на живот, лишен от чувства, проклятието на атлантския воин – Бренан, е разбито, когато среща Тиарнан – жена с древната дарба да разпознава истината. Привличането обаче се оказва смъртоносно, когато единствената, която не може да забрави, се превръща в тази, която никога няма да си спомни. Опасността тегне над съдбата на Атлантида, но дали неконтролируемото желание на един воин ще унищожи света?

Жената, която вижда истината…
Работата на Тиарнан като разследващ журналист е напълно подходяща за уникалната й способност: умението да усеща всяка лъжа. Но когато разкрива, че учени провеждат ужасяващи експерименти с хора и шейпшифтъри, само неустоимият воин от Атлантида може да я защити от онези, решени да видят падението й. Когато бъдещето на света е в опасност, ще успее ли Тиарнан да се пребори дори със смъртта, за да спаси, заедно с Бренан, човечеството?
Когато истината и страстта се сблъскат… Атлантида ще бъде спасена.
Gabrielle
Admin
Admin

Zodiac : Leo

Брой мнения : 967

Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5) Пет Фев 13, 2015 8:42 am

Много интересно резюме, тъкмо прочетох и откъса, който е повече от обещаващ. Досега не се бях замисляла кой знае колко за проклятието на Бренан, но това че разбрах как се е стигнало до него хвърля еднна нова светлина върху всичките му предишни появи в книгите. Плюс това в мен възникнаха достааа въпроси за сюжета, чакам с нетърпение 20-ти, за да получа отговорите им.
Lady_ Penelope
Глобален модератор
Глобален модератор

Zodiac : Scorpio

Брой мнения : 290

ПисанеЗаглавие: Re: Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5) Нед Фев 15, 2015 12:08 am

Страхотно резюме. А корицата е просто божествена. А пък да не отварям дума за откъса. Тъкмо го започнах и неусетих кога съм стигнала последната страничка. Невероятен беше. Предвкусвам, че това ще е вторатата ми най, най-любима книга от поредицата. След книгата на Джъстис и Кийли, книгата на Бренан е най-дългоочаваната книга от мен. Сигурно ще се влюбя в нея още дори преди да я завърша.  Adore
stasi
Reviewer
Reviewer

Zodiac : Cancer

Брой мнения : 1004

ПисанеЗаглавие: Re: Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5) Нед Фев 15, 2015 8:34 am

Ох .. сърбят ме ръчичките вече
Искам я!!
Alice_Raven
Модератор
Модератор

Zodiac : Gemini

Брой мнения : 700

ПисанеЗаглавие: Re: Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5) Нед Фев 15, 2015 5:20 pm

Резюмето е доста съблазнително,а пък за откъса да не говорим хмм... Smile
Корица е нещо ново...този път цялата двойка на фона.Много е добра.
Очаквам с нетърпение 20-ти за да видим какво авторката е подготвила за Бренан и Тиарнан.
penka1234
Победители
Победители

Zodiac : Capricorn

Брой мнения : 431

ПисанеЗаглавие: Re: Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5) Съб Мар 07, 2015 4:47 pm

Невероятна книга. Обичам я вече толкова много. През цялото време докато я четях изтръпвах от нетърпение да разбера кой ще спечели накрая дали разглезения и могъщ бог или новооткритата и тъй бързо разгоряла се страст и любов. А Бренан ми скри шапката с тези негови страхотни и всепоглъщащи очи и тази страст и помитащи емоции изключително силно ме разчувства. Историята на Бренан и Тиърнан стана втората ми най-любима история от поредицата и силно се надява и последвалите я книги да са толкова разтъртващи и всепоглъщащи.  Adore
stasi
Reviewer
Reviewer

Брой мнения : 1004

ПисанеЗаглавие: Re: Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5) Пет Апр 24, 2015 11:39 pm

Страхотна, емоционална и трогателна история. Докато я четях, ме държа през цялото време на тръни както заради възможността проклятието да бъде развалено, така и заради всички препятствия и перипетии, през които междувременно трябваше да преминат Тиарнан и Бренан.
invicta
Потребител
Потребител

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5) Вто Май 12, 2015 10:35 am

Книгата е невероятна като цялата поредица .
Нямам търпение за всички книги да се появът ня пазара .
Винаги ме оставят без дъх и се четат много бързо .
sineoka1983
Потребител
Потребител

Zodiac : Virgo

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5) Чет Май 28, 2015 7:14 pm

Най-после успях и аз да я прочета. Книжката е страхотна, много ми хареса. От кога чаках книжката за Бренан. Още в началото на поредицата ми направи страшно голямо впечатление и не ме разочарова историята му. С Тиарнан бяха страхотна двойка и се радвам, че след толкова години страдание, най-после и той получи щастливия си финал.
biliana_911
Победители
Победители

Zodiac : Virgo

Брой мнения : 449

ПисанеЗаглавие: Re: Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5) Чет Май 28, 2015 7:24 pm

И аз я прочетох!!
Поредицата много ми харесва. Нямам търпение да излезнат и другите.
Историята на Бренан и Тиърнан беше много добра.
Alice_Raven
Модератор
Модератор

Zodiac : Gemini

Брой мнения : 700

ПисанеЗаглавие: Re: Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5) Нед Окт 04, 2015 11:47 pm

Определено ми хареса как бе представена историята на Бренан и Тиарнан. Книгата бе наситена с много емоции и краят беше наистина добре описан.
Stone Heart
Потребител
Потребител

Zodiac : Pisces

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5) Съб Окт 17, 2015 3:32 pm

Преди месец стигнах и до тази книжка! Много ми харесва поредицата и вече нямам търпение да излязат останалите части! Smile
mishonka
Потребител
Потребител

Брой мнения : 45

ПисанеЗаглавие: Re: Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5)

Sponsored content

Изкуплението на Атлантида (Воините на Посейдон #5)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1