Tiara Books Forum
ИндексРегистрирайте сеВход

Ново правило
относно конкурсите!
Моля, запознайте се с него!

ТУК

Poll
Джош vs. Дрю
Джош
44%
 44% [ 4 ]
Дрю
56%
 56% [ 5 ]
Общо гласове : 9
Очаквайте

Спечелете я
ТУК

Напиши ревю на
 любимата си книга
Top posting users this month
Шансове
В случай че участват в конкурса
следните участница
печелят допълнителни шансове,
както следва:

biliana_911
5 шанса
pav_st
1 шанс
mi666i
7 шанса
Paris_love
6 шанса
Alice_Raven
7 шанса
carissima
1 шанс
Topcho
7 шанса
stasi
1 шанс
iveto_81
3 шанса

Share|

Възраждането на Атлантида (книга 1)

Предишната тема Следващата тема Go down
Иди на страница : Previous  1, 2
СъобщениеАвтор
ПисанеЗаглавие: Възраждането на Атлантида (книга 1) Чет Ное 24, 2011 8:28 pm

First topic message reminder :

Възраждането на Атлантида

Книга Първа

Автор: Алиса Дей
Обем: 376 стр.
Формат: 10.50x17.00
Цена: 12 лв.

Единадесет хиляди години по-рано, преди моретата да погълнат атлантите, Посейдон възлага на няколко избрани воини да служат като защитници на хората в новия свят. Има само едно правило – беше им забранено да ги желаят. Но правилата са измислени, за да бъдат нарушавани…
Когато тя го призовава…
Райли Доусън е много повече от предана социална работничка във Вирджиния Бийч. Тя е дарена с мисловна връзка, до която единствено атлантите са имали достъп в продължение на хиляди години. Фактът, че е „емпат”, вероятно обяснява нейната изпъленана с копнеж близост с мътните вълни на океана, убежището, което сякаш й осигуряват и сексуалните импулси, които изглежда се излъчват от дълбините му…
Той идва.
Конлан, върховният принц на Атлантида, излиза на повърхността с мисия, да върне откраднатия тризъбец на Посейдон. Но нещо друго го завладява - интимните емоции – и желания – на един човек. Неустоимо привлечен от тайнствената красавица, Конлан скоро споделя с нея повече от своите мисли. Но в разгара на битката за възвръщането на силата на Посейдон, колко дълго може забранената любов да продължи между две различни души от два различни свята?
Gabrielle
Admin
Admin

Zodiac : Leo

Брой мнения : 967

Върнете се в началото Go down
АвторСъобщение
ПисанеЗаглавие: Re: Възраждането на Атлантида (книга 1) Нед Окт 04, 2015 11:40 pm

Книгата определено ме запали по поредицата. Имаше си от всичко. Много харесах Конлан и Райли. Историята им беше вълнуваща и сладка.
Stone Heart
Потребител
Потребител

Zodiac : Pisces

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Възраждането на Атлантида (книга 1) Сря Дек 23, 2015 1:39 pm

Днес започнах книгата и вече  прочетох стотина страници.Реално погледнато сюжетът и героите не са кой знае колко оригинално замислени , обикновено такива типажи се срещат в много поредици , но се чете бързо и за сега е интересна.Като я прочета ще споделя мнението си.
paris_love
Wannabe
Wannabe

Zodiac : Cancer

Брой мнения : 172

http://booumouse.blogspot.bg/
ПисанеЗаглавие: Re: Възраждането на Атлантида (книга 1) Сря Дек 23, 2015 8:19 pm

Paris_love и аз бях така Very Happy Първата (и донякъде втората) книга ми бяха повече разтоварващи, отколкото впечатляващи. Един вид ме въведоха в света и ме запознаха с героите. Но третата и особено четвъртата книга наистина много ми харесаха! Ще чакам с нетърпение да чуя с подробности финалното ти мнение за книгата Very Happy Ревю?
Topcho
Победители
Победители

Zodiac : Aquarius

Брой мнения : 408

http://topchochanbooks.blogspot.com/
ПисанеЗаглавие: Re: Възраждането на Атлантида (книга 1) Пет Дек 25, 2015 12:07 pm

Топче, мнението ти ми напълни душицата. Знаеш защо. Adore
Gabrielle
Admin
Admin

Zodiac : Leo

Брой мнения : 967

ПисанеЗаглавие: Re: Възраждането на Атлантида (книга 1) Вто Дек 29, 2015 3:51 pm

Прочетох книгата и определено мога да кажа ,че ми харесаSmile Първите 100-150 страници малко ме бяха отчаяли , мислех си ,че книгата няма да ме заплени толкова, но след  това ми беше трудно да спра да я чета.Може да не е някакъв велик литературен шедьовър , но историята е написана интересно и книгата се чете бързо.Много ми хареса и чувството за  хумор  на авторката -героите си разменят наистина забавни шеги.Определено скоро ще премина и към  другите книги от поредицата.
paris_love
Wannabe
Wannabe

Zodiac : Cancer

Брой мнения : 172

http://booumouse.blogspot.bg/
ПисанеЗаглавие: Re: Възраждането на Атлантида (книга 1)

Sponsored content

Възраждането на Атлантида (книга 1)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2